Cami Halısı Yıkama

  • Cami Halısı Yıkama
Cami halısı yıkamasında dikkat ve titizlik ister baştan sağma yapılan temizlikler kısa sürede kirlenecektir, cami halısı yıkama için hemen GSM+90544 834 48 49

Cami Halısı Yıkama

Günümüzde halı kullanımı oldukça yaygındır. Evlerde, camilerde hemen hemen tüm kapalı mekanlarda kullanılan eşyalar arasında yer alır. Kullanılan halının da, temizliği bir o kadar önemlidir. Mekan itibari ile cami halıların da çok çabuk kirlenip, leke tutmaları daha kolaydır. Camilerimizde Her gün onca sayısız insanların gelip ibadet yaptığı cami halılarında ister istemez aşırı kirlenmeye neden olabilir. Ortamın havasını tamamlayan halılar da oluşan kirlere karşı profesyonel ellerde yıkanması gerekir.
 
Evo Temizlik olarak cami halıların yıkanma sürecinde hiç kimsenin kullanmadığı özel solüsyonlar ve karbonatllı ekstraksiyon yönetimi kullanarak daha temiz ve hijyen olmaktadır. Firmanın kullandığı bu yöntemler halılarda derinlemesine temizlik sağlar. Tamamen doğal ürünler kullanılarak halılarda ki akarlardan, baytlardan temizleme işlemi yapılır. Aşırı su kullanımından kaçınılarak sıcak su buhar işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem de halılarda ki mantar üremesi engellenir. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekiple cami halıların yıkanma işlemi yapılır.
 

En Son Çalışmalarımız

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

Ofis ve İşyeri Sandalye temizliği için 7/24 sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz sizlerde profesyonel ve garantili hizmet almak için hemen bizi arayın.

DETAY OKU


WHATSAPP

ARA