Koltuk Yıkama

  •  Koltuk Yıkama
koltuk yikama karbonatlı koltuk yıkama sizde profesyonel koltuk yıkama arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz ☎️08503033352

Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz ? Doğru yerdesiniz.
 
Evotemizlik Koltuk Yıkama; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile İstanbul’un her yerinde müşterilerine kalitesini ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli hizmet sunmak için gereken her sorumluluğunu yapmaya çalışmaktadır. Evinizdeki İşyerinizdeki Koltuklarınızı yıkama konusunda güvenle teslim edebileceğiniz hijyenik kurallara uyum göstererek koltuk yıkama hizmetlerinden en hızlı ve en kaliteli şekilde yararlanabilmeniz adına gerekli hizmeti vermekteyiz.
 
Koltuklarınızın yıkama hizmetini evinize kadar gelip yüksek güçlü vakumlama, koltuk fırçalama makineleri ve anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yıkama işlemini profesyonel bir şekilde  yapmakta olup sizlere hizmet vermekteyiz.
 

KOLTUKLARINIZI NASIL MI TEMİZLİYORUZ ?

1.Aşama : Toz Alma İşlemi
 
İlk aşamada koltuk yıkama işlemine başlamadan önce koltukların toz alma işlemi yapılır. diplerde toz, atık parçalar vb. şeylerden temizlenir. Toz alma işlemi yapılmaz ise koltuklardaki toz kalıntıları deterjan püskürtme aşamasında koltukların daha çok kirlenmesine sebep olur. ve bundan dolayı koltuk yıkama işlemi istenilen sonucu veremeyebilir.
 
2.Aşama : Deteran Püskürtme
 
Bu aşamada anti bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını doldurduğumuz püskürtme tankımız ile koltuk ve yataklara deterjan püskürte işlemini yaparız. Püskürtme işlemi bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar lekeler tümüyle çıkar. Koltuk ve yatak yıkama hizmetinde kullandığımız ürünler tamamen organik olup insan sağlığına her hangi bir zararı yoktur. bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile koltuk ve yataklar anti bakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.
 
3.Aşama : Fırçalama
 
Bu aşama en önemli aşamadır. Koltuk kumaşında her hangi bir kir veya leke kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızda’ki kirler ve lekeler kumaştan ayrılır, bu sistem bir çok firmada bulunmamaktadır. Fırçalama makinesi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.
 
4.Aşama : Vakumlama
 
Vakumlama aşaması çok önemlidir. Eğer vakumlama iyi yapılmaz ise sonradan kir ve lekeler yüzeye çıkar yıkanmamış halinden daha kötü olur koltuk kumaşının 4 cm altına kadar inen temiz deterjanlı suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur.ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyahsa hala daha kumaşta kir var demektir, ve yıkama işlemine devam edilir.
 

7/24 Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyoruz 

+90544 834 48 49

En Son Çalışmalarımız

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Evo Temizlik, İstanbul genelinde kaliteli koltuk yıkama ve temizlik hizmetleri sunan bir firmadır. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Evo Temizlik Olarak Yerinde Halıfleks yıkama hizmeti için sizlere son teknoloji makinalar ve uzman personellerimiz ile 7/24 hizmet+90544 834 48 49

DETAY OKU

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Yerinde Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU