Yerinde Koltuk Yıkama

  • Yerinde Koltuk Yıkama
Tüm istanbul İçerisi koltuk yikama Ağımız İle Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti İle Siz Değerli Müşterilerimize Kesintisiz 7/24 Koltuk yıkama hizmeti veriyoruz

Yerinde Koltuk Yıkama

Uzun yıllardır istanbulda  koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, profesyonel hizmetin adresidir. Evinizde, is yerinizde, ticari işletmenizde, otel, yurt, ya da pansiyon gibi yerlerde ve daha aklınıza gelebilecek nice yerde kaliteli koltuk yıkama hizmetine bizimle sahip olabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkamanın Avantajları nedir?

İstanbul'da Koltuk yıkama işlemi halı yıkamanın aksine yerinde yıkama şeklinde gerçekleşmektedir. Bu sayede götür getir yapılmayan koltukların zarar görmesi, deforme olması ihtimali söz konusu olmayacaktır. Yerinde Koltuk Yıkama da, Koltuklar evden çıkmayacağı için düzeniniz bozulmayacak, eviniz boş kalmayacaktır. Evinizdeki ve iş yerinizdeki Koltukların yıkanması da kuruması da adresinizde gerçekleşecektir. Böylece kuruduğuna kanaat getirdiğiniz anda koltuklarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.
 
Yerinde koltuk yıkama hizmetinde, aynı zamanda yıkama işlemi gözlerinizin önünde, sizin denetiminizde gerçekleşecektir. Böylece koltuklarınızdaki inatçı kirler ya da kumaş yapısı gibi konularda personelimizi bilgilendirerek, uyum içinde bir yıkama süreci geçirebilirsiniz.
 

Yerinde Yıkama Nasıl Yapılır?

İstanbul Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz tam kapsamlı olarak sunulmaktadır. Koltuk yıkamak için evinize intikal eden tecrübeli personelimiz son teknoloji ürünü makineler, kaliteli deterjanlar gibi tüm teçhizatı sağlayacaktır. Size düşen ise sadece tertemiz koltukların keyfini sürmek olacaktır.
 
Yerinde Yıkama Hizmtinde, Koltuk yıkama makinesi ile gerçekleştirilen yıkama sırasında vakumlu makine sayesinde derinlemesine işleyen kirler dahi kolaylıkla çıkmaktadır. Emiş gücü yüksek olan son teknoloji bu makineler koltukların minder kalınlığına göre çekiş gücü ayarlanarak kullanılabilir.
 
Böylece koltuklarınızdaki tüm kirler gün yüzüne çıkacak ve uzaklaştırılacaktır. Bu şekilde bir kaç kere yıkanan koltuklarınız kirden tamamen arınacaktır. Daha sonra durulanan koltuklarınız kurumaya bırakılacaktır. Koltukların en hızlı şekilde kuruması için suyu mümkün olduğunca çekilecektir. Aksi takdirde nemden dolayı küf, pas, koku gibi talihsiz olaylar yaşanabilir. Bu nedenle firmamız hassasiyetle davranarak her türlü olumsuz ihtimali bertaraf etmektedir.
 
Profesyonel koltuk yıkama arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz

 

En Son Çalışmalarımız

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Evo Temizlik, İstanbul genelinde kaliteli koltuk yıkama ve temizlik hizmetleri sunan bir firmadır. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Evo Temizlik Olarak Yerinde Halıfleks yıkama hizmeti için sizlere son teknoloji makinalar ve uzman personellerimiz ile 7/24 hizmet+90544 834 48 49

DETAY OKU

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Yerinde Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU