Oto Koltuk Yıkama

  • Oto Koltuk Yıkama
Tüm İstanbul İçerisi Sizlere Araçlarınızın Koltuklarını garantili olarak yıkama hizmeti veriyoruz, arac koltuk yıkama, araba koltuk yıkama için +90544 834 48 49

Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama Hizmetimizden bahsedecek olursak eğer  araç koltuğu temizlemenin en önemli püf noktası vakumdur. Yani daha açık olmak gerekirse hava emişi yapmaktır. Çünkü araç koltukları yıkanırken ortamdan kiri  uzaklaştırmanın başka bir yolu yoktur . Su olmadan otomobilde kuru koltuk temizlenemez temizlensede kumaş altına ulaşılmadan temizlenmiş olur.
 
Araç koltuklarımızın sadece yüzeyinde değil alt katmanlarında da kirlilik söz konusudur. Araç koltuk temizleme aşamalarından bahsedicek olursak deterjanlı su araç koltuğuna püskürtülüp uzun süre beklemeden vakum makinası ile çekilir . Evo temizlik olarak Araç koltuklarında elektronik sistem varsa mutlaka dikkat ederiz. Unutulmamalıdır ki hiçbir deterjan sihirli değildir, dokunduğunuzda kir yok olmaz .
 
Deterjan suyun kir sökmesine yardımcı bir malzemedir, asıl işi vakumlama yapan araç koltuk yıkama makınasıdır. Ekibimiz de size bu konuda profesyonel olarak araç koltuk yıkama hizmeti vermek için buradayız

En Son Çalışmalarımız

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

Ofis ve İşyeri Sandalye temizliği için 7/24 sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz sizlerde profesyonel ve garantili hizmet almak için hemen bizi arayın.

DETAY OKU


WHATSAPP

ARA