Yatak Yıkama

  • Yatak Yıkama
Tüm istanbul ilçesi 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız ile tek ve çift kişilik yatak yıkama noktasında yüksek teknoloji makinelerimiz ile hizmet veriyoruz.

Yatak Yıkama

Tüm istanbul içi semtlere kesintisiz hizmetimiz ile; Çift Kişilik Yatak Yıkama , tek kişilik yatak yıkama Hizmetimizde işinde profesyonel ekibimiz adresinize gelerek çift kişilik yatağınızı yıkama aşamasına almadan önce ortama herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde mekanı düzenlerler. Daha sonra ekibimiz yatağınızın cinsini belirleyerek uygun ekipmanlar ile yıkama aşamasına geçilir.

Yatak Yıkama işleminin başında çift kişilik yatağınızın tozu alınır ve bu sayede yatağınız tozdan arındırılmış olur. Daha sonra ise lekelerinizin çıkarıılması için sağlık açısından güvenli ve güçlü temizlik malzemeleri kullanılır. Yatak Yıkamada  Bu işlemlerden sonra vakumlama işlemi gerçekleştirilerek yatağınız durulanır ve kurumaya bırakılır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız müddette iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşabilir sorununuzu çözmekte size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

En Son Çalışmalarımız

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

Ofis ve İşyeri Sandalye temizliği için 7/24 sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz sizlerde profesyonel ve garantili hizmet almak için hemen bizi arayın.

DETAY OKU


WHATSAPP

ARA