Yatak Yıkama

  • Yatak Yıkama
Tüm istanbul ilçesi 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız ile tek ve çift kişilik yatak yıkama noktasında yüksek teknoloji makinelerimiz ile hizmet veriyoruz.

Yatak Yıkama

Tüm istanbul içi semtlere kesintisiz hizmetimiz ile; Çift Kişilik Yatak Yıkama , tek kişilik yatak yıkama Hizmetimizde işinde profesyonel ekibimiz adresinize gelerek çift kişilik yatağınızı yıkama aşamasına almadan önce ortama herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde mekanı düzenlerler. Daha sonra ekibimiz yatağınızın cinsini belirleyerek uygun ekipmanlar ile yıkama aşamasına geçilir.

Yatak Yıkama işleminin başında çift kişilik yatağınızın tozu alınır ve bu sayede yatağınız tozdan arındırılmış olur. Daha sonra ise lekelerinizin çıkarıılması için sağlık açısından güvenli ve güçlü temizlik malzemeleri kullanılır. Yatak Yıkamada  Bu işlemlerden sonra vakumlama işlemi gerçekleştirilerek yatağınız durulanır ve kurumaya bırakılır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız müddette iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşabilir sorununuzu çözmekte size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evo Temizlik İstanbul genelinde temizlik hizmetleri sağlamada uzmanlaşmıştır. En çok aranan hizmetlerimizden biri yatak yıkama hizmetimizdir.
 
Yatağınızın milyonlarca toz akarı içerebileceğini ve ölü derinizi sessizce beslediklerini biliyor muydunuz? Yatağınızın düzenli olarak temizlenmesi gerekir çünkü toz akarları da alerjileri tetikleyebilir.
 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ilaç, hasta ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. Bu nedenlere bağlı olarak yatağınız kullanılmaz bir hal alır.
 
Bu durumlarda bırakın yatağın sağlığa uygun bir temizlik şartı taşıması, kokusu dahi rahatsızlık verir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için Profesyonel Yatak yıkama hizmeti veren bir firmadan yatak yıkama işlemi hakkında yardım, öneri ve hizmet alınmalıdır.
 
Evo Halı Yıkama bünyesinde faaliyet gösteren Evo Yatak Yıkama, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı evinizde, iş yerinizde son teknolojik makine parkuru ile kuru köpük yıkama sistemini kullanarak yerinde yatak yıkama hizmeti verir.
 
Böylelikle yatağınızın üzerinde oluşan ve sağlığınızı riske atan nedenler ortadan kaldırılarak, temizlik ve hijyen standartlarına uygun koşullar oluşturulur.
 

7/24 Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama yerınde Halıfleks Yıkama halıfleks yıkama bizim isimiz 7/24 çalışıyoruz
 

En Son Çalışmalarımız

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Evo Temizlik, İstanbul genelinde kaliteli koltuk yıkama ve temizlik hizmetleri sunan bir firmadır. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Evo Temizlik Olarak Yerinde Halıfleks yıkama hizmeti için sizlere son teknoloji makinalar ve uzman personellerimiz ile 7/24 hizmet+90544 834 48 49

DETAY OKU

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Yerinde Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU