Sandalye Yıkama (Cafe,Ev,Restorant)

  • Sandalye Yıkama (Cafe,Ev,Restorant)
Sandalye yıkama hizmeti tüm İstanbul içerisinde Cafe,Ev,Ofis ve Restaurant İçindeki koltuklarınız, sandalyeleriniz uzman ekibimiz ile yıkanır GSM 0544 834-4849

Sandalye yıkama

İstanbul'da Sandalye yıkama hizmetimizde sandelyeleriniz profesyonel ellerde güvendedir. Evinizde, ofisinizde, kafenizdeki Sandalyeniz hiç bir zarar görmeden yıkanır. Sandalyelerin oturduğunuz bölgede toz, kir itina ile temizlenir. Sandelyelerin üst kısmında oluşan kirler temizlenmekle kalmayıp alt kısmındaki kirleride temizleriz.

Geçmişten günümüze kadar gelen Evo temizlik halıfleks yıkama ve koltuk yıkama firmamız en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ülkemize sayılı firmalardan olup sizlere en iyi bir şekilde hizmet veriyoruz. Herhangi bir soruna karşı iletişim bölümünden firmamıza ulaşabilirsiniz

En Son Çalışmalarımız

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

Ofis ve İşyeri Sandalye temizliği için 7/24 sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz sizlerde profesyonel ve garantili hizmet almak için hemen bizi arayın.

DETAY OKU


WHATSAPP

ARA