Ofis Halısı Yıkama

  • Ofis Halısı Yıkama
Ofis halısı yıkama için tüm istanbul içerisinde uzman personellerimiz ve ekipmanlarımız ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Yıkama için GSM+90544 834 48 49

Ofis Halısı Yıkama

İstanbul'da Ofislerdeki halılar en çok kirlenen eşyalardan biridir. Ofis halılarının her gün üzerine onlarca kişi ayakkabısıyla basmaktadır. Evlerinden işlerine gelene kadar nerelere bastığını bilmek imkansız olan bu ayakkabıların oldukça kirli olduğu aşikardır. Ofisin içinde zamanla bakteri oluşuna neden olacak bu halılar özellikle solunum yolu rahatsızlıkları olanları ve astım hastalarını ilerleyen zamanlarda oldukça etkileyebilecek bakteri ve mikrop sayısına erişebilir. Bu yüzden ofis halısı yıkama hizmeti veren güvenilir bir firmadan alınacak destek ile ofislerdeki mikrop ve bakteri artışı engellenebilir. Bu hizmeti dünya çağında veren bir firma olan Ofis halı yıkama, oldukça titiz ve alanında uzman kadrosu ile sizlere ofis halısı yıkama hizmetini profesyonelce verebilecek bir noktadadır.

En Son Çalışmalarımız

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

İşyeri Ofis ve Koltuk Yıkama İşlemi

Ofis ve İşyeri Sandalye temizliği için 7/24 sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz sizlerde profesyonel ve garantili hizmet almak için hemen bizi arayın.

DETAY OKU


WHATSAPP

ARA