Halıfleks Yıkama

  • Halıfleks Yıkama
Halıfleks Yıkama yerınde Halıfleks Yıkama halıfleks yıkama bizim isimiz 7/24 çalışıyoruz GSM+90544 834 48 49

Halıfleks Yıkama

Halıfleks evlerde tüm zemini kaplamak için kullanılan ürünlerdir ve Halıfleks Yıkama işlemi kaçınılmazdır. Aynı zamanda duvara asılarak dekor amaçlı kullanım alanı da vardır. Halıfleksler akrilik, olefin, yün, polyester, naylon gibi malzemelerden üretilir. Üretilen iplik türü çeşitli olduğu için yıkama şeklide ipliğin türüne göre değişir. Zaman içinde ev içinde biriken tozlar, partiküller, böcek ölüleri gibi birçok madde halıflekslere yapışır ve solunum yoluyla bu maddelerin alınmasına neden olur.
 
Nasıl ki düzenli olarak halıları, koltukları, yatakları yıkatıyoruz, aynı özeni halıfleks içinde göstermemiz gerekir. Evde temizliği zor olduğu için profesyonel bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Evo temizlik halıfleks yıkama hizmeti verir. Her yıkama firması güvenilir değildir. Bol su ve kimyasal deterjan kullanımı kirleri çıkarmaz, aksine kirlerin dibe çökerek daha çok kir ve toz çekmesine neden olur.
 

Halıfleks Yıkama ile Sağlıklı Bir Ev Ortamı Nasıl Oluşturulur?

Sağlıklı ve güvenli ev ortamı için sadece ev temizliği yapmak yetmez. Evi kaplayan halılar ve halıfleksler belli aralıklarla temizlenmelidir. Halıfleksler zemin kaplama ürünleri olduğu için en az 3 ay aralıklarla doğal temizlik yapılmalıdır. Halıfleksin dibine çöken bakteri ve mantarlar normal yıkama ile giderilemez. Doğal bir ürün olan karbonat aşındırıcı ve sökücü etki yaparak en dipteki lekeleri dahi çabucak çözer. Firma evlerden ve ofislerden yıkamak için aldığı halıfleksleri özel temizlik ürünleri ile yıkar.
 

Halıfleks Nasıl Yıkanır? 

Özellikle naylon iplerden üretilen halıfleks temizliği çok zordur. Tüm tozlar ve kirler halıflekse yapışır ve temizlenmesi zor olur. Eğer temizlik sırasında bol sabun ve kimyasal kullanılırsa halıflekse zarar verir ve lekelerin çıkmamasına neden olur. Firma kendi geliştirdiği yöntemler ile doğal çözüm önerileri sunar. İstanbul'da profesyonel olarak halıfleks halı yıkama işlemlerini uzman ekip ve son model makinelerimiz ile gerçekleştiririz.
 

Halıfleks Halı Yıkama Temizleme Sistemi Nedir?

Halifleks yikama temizligi nasil yapilir halifleks yikamada fircali makine kullanilir halifleks ozelligine gore sert ve normal fircali sistemde yikanir fircali sistem halifleks yikamada halifleks sin dibindeki butun bakterileri yuzeye cikartir ve ayni zamanda vakumlu makineyle ayni anda su verilip vakum yapilarak butun pisligi makineye ceker iyi vakum yapilan halifleks yikamada ortalama kuruma suresi 6 saattir talasli ve kopuklu yikamalara itibar etmeyin unutmayinki en iyi halifleks yikama sulu yikamadir
 

7/24 Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama yerınde Halıfleks Yıkama halıfleks yıkama bizim isimiz 7/24 çalışıyoruz +90544 834 48 49
 

En Son Çalışmalarımız

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Kaliteli ve Profesyonel Evo Koltuk Yıkama

Evo Temizlik, İstanbul genelinde kaliteli koltuk yıkama ve temizlik hizmetleri sunan bir firmadır. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Batı Yapı İnşaat İstanbul Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Evo Temizlik Olarak Yerinde Halıfleks yıkama hizmeti için sizlere son teknoloji makinalar ve uzman personellerimiz ile 7/24 hizmet+90544 834 48 49

DETAY OKU

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı.

Transbatur Lojistik Yerinde Halıfleks Yıkama Çalışması Tamamlandı. 7/24 Halıfleks Yıkama +90544 834 48 49

DETAY OKU

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araç Koltukları nasıl yıkanır maliyetlimidir ?

Araçlarınızın döşemeleri ve koltukları zamanla kirlenmektedir, sizlere bu anlamda garantili ve uygun fiyatlı oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

DETAY OKU